facebook
Kresánkova 3, Bratislava
84103 Bratislava – Dlhé Diely
OD Terno I.poschodie
Objednávky: (+421)940 411 717 (Po-Pia 8:00- 9:00) ”Myšlienky, city a názory môžu byť
najúčinnejšími liekmi alebo najväčšími jedmi.”

Esenciálne oleje Young Living

Spoločnosť Young Living je svetovou jednotkou v oblasti 100% čistých prírodných esenciálnych olejov najvyššej terapeutickej triedy. Kľúčom ku kvalite a čistote je proces Seed to Seal (od semienka k obalu), vďaka ktorému má Young Living kontrolu nad celým procesom ich vzniku (od pestovania na vlastných farmách, cez destiláciu pri nízkej teplote až po testovanie a konečné balenie produktu).

Esenciálne oleje Young Living Esenciálne oleje Young Living

D. Gary Young, zakladateľ Young Living, študoval vo Francúzsku, Egypte a stredomorí staroveké a stredoveké spôsoby výroby a využitie esencií pre telesné a psychické zdravie človeka.

Esenciálne oleje plnia v rastlinách tú istú funkciu ako krv v ľudskom tele. Svojou komplexnou chemickou štruktúrou prinášajú do buniek živiny, kyslík a odnášajú toxické odpady. Naviac obsahujú “životnú silu”- frekvenciu, ktorú je možné merať a ktorá je harmonická so životnou energiou človeka. Oleje, extrahované pomocou šetrnej parnej destilácie, lisované za studena, sú silnejšie a účinnejšie ako sušené bylinky a prinášajú rychlé a pôsobivé výsledky. Kdekoľvek držíte v ruke fľaštičku týchto olejov – držíte v ruke čistú esenciu rastlín a bylín, ktoré môžete aplikovať priamo na postihnuté miesto pri masáži, rozprašovať, inhalovať či pridávať do kúpeľa. Tieto oleje nie sú mastné, neucpávajú póry a vačšina z nich sú antibakteriálne.